Firmamız Doğuş Makina olarak uzun yıllardır Dünyanın en önemli, Soft dondurma, Frozen yoğurt makineleri ve Ekipmanları üreticisi olan Gelmatic firmasının Türkiye ana distribütörü ve Triomaxx Dondurma Makinelerinin Marka sahibi olarak,Marmara (İstanbul), Ege (İzmir) , Mersin,Adana ve Güneydoğu Anadolu bölge müdürlüklerimiz ile tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Ayrıca firmamız Aromio markası ile başta birçok çeşit dondurma toz karışımları olmak üzere çeşitli sektörlere yönelik endüstriyel toz karışımlar üretmektedir ve dünyaya ihracat yapmaktadır.

Triomax modelleri ise kendi mühendislik alt yapımız ile birçok parçasını Dünyanın çeşitli bölgelerinden ithal edip,montajını Uzak doğuda yaptırdığımız ve marka sahibi olduğumuz makinelerdir.

Tüm Makinalarımız 2 yıl garantili olup, müşteri memnuniyeti kapsamında tüm Türkiye genelindeki teknik servis ağımız ile makinelerimize 24 saat içerisinde yerinde teknik servis hizmeti veren ve bunu sözleşme ile müşterilerimize sunabilen bir firmayız.

Doğuş Makina olarak; Türkiye'de yeni açılan bir çok marka ve işletmeye, makinelerimizle birlikte partnerlik yapmakta ve hammadde, ürünler hakkında çözüm ortağı olmaktayız.

Firmamız; Tayland ve Çin’den dünyaya yayılan ve dünyadaki en popüler sokak yiyeceklerin başında gelen Tava Dondurmayı sizlerle buluşturuyor. Bazılarına göre rulo dondurma bazılarına göre ise Tayland usulü dondurma ama genel Türkiye’deki yaygın adıyla tava dondurma hazırlanışındaki show ve müşterinin seçtiği meyvelerin ve toppinglerin gözlerinin önünde hijyenik bir şekilde üretilmesiyle yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanmıştır. Bu işi yapacak operatörler için ise oldukça karlı bir iş modeli haline gelmiştir.

Doğuş Makina olarak çok uzun yıllardır sahip olduğumuz dondurma makinaları satış deneyimi ve tüm Türkiye genelinde yaygın servis ağı ile bu işi yapmayı düşünenlerin en büyük yardımcısı olacaktır. Ayrıca Firmamızın hammadde kanadı ve Aromio markası ile onlarca çeşit dondurma toz karışımları üretmekteyiz. Tava dondurma makinalarına özel olarak ürettiğimiz, kolay rulo olabilen tava dondurma tozlarımız ile satışlarınızı arttıracak ve müşterilerinizin tekrar tekrar işletmenize gelmesini sağlayacaksınız. 

Tava dondurma makinalarınızı satın alma opsiyonu dışında en az 4 aylık kiralama seçeneklerini de faaliyete sokmuş bulunuyoruz. Kiralama kısmından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ege Bölge Müdürlüğü

Korutürk Mah. Uygar Sokak No:1 Balçova/İzmir
0533 377 04 42
0533 731 07 34
0232 277 72 07
info@dmakina.com

MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:11 No:1994 Okmeydanı/İstanbul
0532 100 52 43
0533 193 52 43
0212 220 62 35 
info@dmakina.com

MERSIN, ADANA VE GÜNEYDOĞU

Gazi Mah. 1323 sok. Saygı Apt. 4/A Yenişehir/Mersin
0544 262 07 88

info@dmakina.com

Sosyal Ağlar

© Copyright 2020 Tava Dondurma | Doğuş Makina.